Grand Café `t heertje

Dinershow ’t heertje 22-03 05 maart 2020

 

Diner show in ’t heertje!

Op zondag 22 Maart 2020 komt RE-Generate van 18:00 uur tot 21:00 uur live muziek spelen tijdens het diner.

RE-Generate werd in 2016 opgericht en bestaat uit zangeres Miranda, gitarist Franklin, drummer Ronald en basgitarist Edwin, allen ervaren muzikanten met een diverse muzikale achtergrond. Het repertoire bestaat uit funky, soulful, jazzy muziek. Allemaal bestaande nummers uit de laatste decennia, voorzien van de bijzondere RE-Generate ‘sound and feel’. Een avond met RE-Generate staat voor een avond vol met muziek, dans en plezier.
Naast RE-Generate als band, is er ook ‘RE-Generate-acoustic’. Met zang, akoestische gitaar, bas en percussie wordt funky soulful jazzy muziek gebracht in z’n puurste vorm, van mooie ballads tot heerlijk swingende nummers. Ook ‘RE-Generate-acoustic’ staat garant voor muzikaal genieten!

Dansen, diner show, Feest, Funky, Live muziek, Regenerate, Soul

Reserveren

Reserveer direct een tafeltje bij ons in het restaurant. Zorg ervoor dat u optijd bent! Dan heten wij u van harte welkom!